Ödeme Şekilleri / 3D SECURE

ÜCRETSİZ KARGO

350 TL ve Üzeri Siparişlerde


  • Tüm Kredi Kartları Geçerli
  • Bankamatik (maaş) Kartları Geçerli
  • Ön Ödemeli Kartlar
  • Puan Kullanımı
  • YURTDIŞI KARTLARDA GEÇERLİDİR:

Tüm Kredi Kartları İle 3D Secure Güvenli Ödeme (PAYTR)

Web sitemizde hem kredi kartı hem de BANKAMATİK (atm, maaş kartı) kartları geçerlidir. Tüm bankaların Mastercard veya Visa logolu BANKAMATİK kartlarını, hesabınızda para varsa kredi kartı gibi kullanabilirsiniz. Kredi kartlarına taksit yapılır, bankamatik kartlarının taksit özelliği yoktur. Minumum alışveriş limiti yoktur. Axess, Maximum, Cardfinans, Bonus, World ve Paraf kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Web sitemizde tüm bankaların kredi kartları ile peşin veya 6 taksite kadar taksitli alışveriş imkanı vardır. Ön ödemeli kartlar kullanabilir veya kartınızdaki puanla da alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinde, PAYTR güvenli 3D Secure ödeme altyapısı kullanılmaktadır. PAYTR ödüllü ve yüksek güvenliğe sahip ödeme altyapısıdır. Detaylı bilgilere paytr.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kart bilgileriniz web sitemizde kesinlikle kaydedilmez. Web sitemizde en yüksek teknoloji şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Tüm kişisel bilgilerininiz güvendedir. Firma ismini içeren, YEŞİL url satırına sahip SSL sertifikasi sadece keyiften.com da. Bu güvenlik sertifikası sadece % 100 güvenli ve kendisini kanıtlamış firmalara verilmektedir.

Sipariş sırasında hür türlü destek için bize mesai saatlerinde whatsapp destek hattımız 0850 3038449 'dan ulaşabilirsiniz.